Дизайн, Реклама

Ніши-карнизи/гардини в дизайні інтер’єру

lazy STELI.UA

За останні 10 років, натяжні стелі стали невід’ємною частиною інтер’єру кожного українця. За цей період вони модернізувались, змінювали матеріал, текстуру, тощо. Найбільших змін набули профілі, їх модернізація відбувається й нині, адже кожного дня з’являються нові й нові потреби у дизайні, які кожна з компаній бажає вдовольнити по своєму.
Однією з таких потреб, було бажання вписати гардину в інтер’єр натяжної стелі, так, з’явилися окремі направлення серед профільних систем – ніши-карнізи та ніши-гардини. Кожне направлення грає свою роль у створенні унікального та естетичного дизайну.
Ніши-карнізи. Алюмінієві профіля, що слугують карнизом для штор, верхні та/або бокові частини яких відведені під пази для LED-стрічки. Основна їх особливість – «п»-подібна форма, яка дозволяє, по-перше, встановити нішу в рівень з натяжною стелею без її перепаду, на відміну від гардини, а по-друге, розділити кімнату на декілька зон, за допомогою встановлення штори (при бажанні встановити підсвітку). Стане легким та зручним рішенням для великих кімнат, площу яких потрібно поділити, не використовуючи додаткових стін та дверей.
Q1 STELI.UA Q2 STELI.UA 

Незважаючи на одне призначення, карнизи багаті на своє різноманіття. Наприклад, профіль Q2, він має поглиблену нішу, що дозоляє зробити посилений ефект «випадаючої» зі стелі гардини, на відміну від класичної ніши-карнизу Q1.
Q3 1 основная STELI.UA 

Одним з революційних рішень є профіль-база Q3, який може слугувати як карнизом для штори на 1 полосу (чудово підійде для монтажу в ванній кімнаті), так і готовою нішою під магнітні шинопроводи, які комплектуються трековими або спотовими світильниками.
Q8d основная STELI.UA

Універсальним інструментом стане широка ніша-карниз Q8d на демферній основі замість звичної гарпунно-шпательної, яка підходить як для тканинних, так і для ПВХ полотн, а за допомогою широкої ніші Q7, можна встановити штори, які не будуть перетинати одна одну, та зробити підсвітку відразу в чотирьох місцях. (верхню частину можна ще закрити полікарбонатною вставкою, щоб точки світла не відбивались від поверхні ,а бокову частину підсвітити для відбивання світла під кутом)
Ніши-гардини. На відміну від карнизів, мають «Г»-подібну форму, що дозволяє зробити пряме примикання зі стіною, без додаткових вставок, але при цьому створює перепад рівня стелі, як це зазначалося раніше.
Q4 1 основная STELI.UA

На прикладі Q4, гардина стала проривним профілем серед ніш, монтаж якої вийшов на новий рівень. Збільшилась її висота, що дозволило сховати крючки за профіль; також вирішилась проблема з кутами, відтепер, можна закруглити всі технологічні отвори та утворити прямий кут.
K2 STELI.UAK1 STELI.UA

Звичайно на одному профілі все не зупинилось, тому серед гардин ще хочеться відмітити К2, профіль з трьома рядами гардин і можливістю зробити підсвітку між одного з них, та широку К3, в яку легко встановити важкі та об’ємні штори, які не будуть перетинати одна одну, за рахунок великої відстані між пазами для крючків. А для класичних рішень, підійде профіль-гардина К1 в яку можна встановити діодну стрічку, для підсвітки гардин.
Схожість гардин і ніш-карнизів помітна, вони виконують єдиний функціонал, це утворення місця в натяжній стелі для штор, щоб створити ефект ніби гардини випадають з натяжної стелі. Але завдяки різноманіттю моделей ви можете обрати саме ту, яка точно підійде вашому інтер’єру в залежності від ваших технічних завдань і кінцевого результату, який би хотілось бачити після встановлення натяжної стелі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *